• اطلاعیه ها

• فراخوان جذب مدیر   دوشنبه, 28 فروردین 1396

انجمن عصر نویسندگی به منظور ایجاد بستری مناسب برای نویسندگان نوقلم و حمایت از ایشان ایجاد گردیده است. در جهت ارائه خدمات بهتر به نویسندگان، اقدام به جذب مدیر کرده ایم. لطفا عزیزانی که به مدیریت انجمن وارد اند و توانایی ارسال حداقل ده پست در روز را دارند به این آیدی مراجعه نمایند. @admin به امید پیشرفت
    • افتتاح بخش خاطره نویسی روزانه   سه شنبه, 19 اردیبهشت 1396

تیم انجمن عصر نویسندگی برای افزایش لذت کاربران هنگام استفاده از سایت،اقدام به افتتاح بخش "خاطره نویسی روزانه"کرد. برای رفتن به این بخش،کافیست اینجـــا کلیک کنید. از نوشتن خاطره های خود،لذت ببرید.

فراخوان اولین دوره کلاس های آموزش نویسندگی

20 ارسال در این موضوع قرار دارد

انجمن عصر نویسندگی جهت ایجاد بستری مناسب برای رشد و ترقی نویسندگان خود تصمیم به برگزاری دوره های فشرده آموزش صفر تا صد نویسندگی گرفته است. جهت ثبت نام در اولین دوره کلاس های آموزشی، ابتدا درانجمن ثبت نام نموده سپس با کلیک بر روی "ارسال پاسخ به این موضوع" اعلام آمادگی نمایید تا عنوان دانشجو برای شما ثبت شود. پس از رسیدن دانشجوها به حد نساب، کلاس تشکیل می گردد.

به امید پیشرفت

تیم عصرنویسندگی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، Hale mah گفته است :

Mnm amade am :D

در 3 ساعت قبل، admin گفته است :

انجمن عصر نویسندگی جهت ایجاد بستری مناسب برای رشد و ترقی نویسندگان خود تصمیم به برگزاری دوره های فشرده آموزش صفر تا صد نویسندگی گرفته است. جهت ثبت نام در اولین دوره کلاس های آموزشی، ابتدا درانجمن ثبت نام نموده سپس با کلیک بر روی "ارسال پاسخ به این موضوع" اعلام آمادگی نمایید تا عنوان هنرجو برای شما ثبت شود. پس از رسیدن هنرجوها به حد نساب، کلاس تشکیل می گردد.

به امید پیشرفت

تیم عصرنویسندگی

من 

در 3 ساعت قبل، admin گفته است :

انجمن عصر نویسندگی جهت ایجاد بستری مناسب برای رشد و ترقی نویسندگان خود تصمیم به برگزاری دوره های فشرده آموزش صفر تا صد نویسندگی گرفته است. جهت ثبت نام در اولین دوره کلاس های آموزشی، ابتدا درانجمن ثبت نام نموده سپس با کلیک بر روی "ارسال پاسخ به این موضوع" اعلام آمادگی نمایید تا عنوان هنرجو برای شما ثبت شود. پس از رسیدن هنرجوها به حد نساب، کلاس تشکیل می گردد.

به امید پیشرفت

تیم عصرنویسندگی

من هم اماده ام😻

لینک به ارسال
در هم اکنون، admin گفته است :

به امید پیشرفت

تیم عصرنویسندگی

بنده هم امادگی خودمو اعلام میکنم با تشکر ازادمین عزیز

پسند شده توسط طاها، Masiha bozorgan و niusha

لینک به ارسال

سلام ضمن تشکر از شما و سایت خودتون برای آماده سازی بستری برای رشد و ترویج استعداد نویسندگان

من برای شرکت در کلاس‌ اعلام آمادگی می‌کنم

لینک به ارسال

من نیز اعلام آمادگی می کنم:D

پسند شده توسط طاها، sana.i، bita و 4 کاربر دیگر

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، admin گفته است :

بسیار عالی......من هم آماده ام

لینک به ارسال

سلام ادمین عزیز من در کلاس نویسندگی اعلام امادگی کردم تا جزو دانشجو ها باشم اما اجازه دسترسی به اون بخش رو ندارم!؟

پسند شده توسط طاها

لینک به ارسال

من هم آماده ام

لینک به ارسال

من نیز آماده ام  و بی صبرانه منتظر:4xvim2p:

پسند شده توسط سانیا سلطانی

لینک به ارسال

سلام.

من هم آماده ام.

لینک به ارسال

سلام

من هم اعلام آمادگی می کنم

لینک به ارسال
در در 12 اردیبهشت 1396 در 18:16، admin گفته است :

انجمن عصر نویسندگی جهت ایجاد بستری مناسب برای رشد و ترقی نویسندگان خود تصمیم به برگزاری دوره های فشرده آموزش صفر تا صد نویسندگی گرفته است. جهت ثبت نام در اولین دوره کلاس های آموزشی، ابتدا درانجمن ثبت نام نموده سپس با کلیک بر روی "ارسال پاسخ به این موضوع" اعلام آمادگی نمایید تا عنوان دانشجو برای شما ثبت شود. پس از رسیدن دانشجوها به حد نساب، کلاس تشکیل می گردد.

به امید پیشرفت

تیم عصرنویسندگی

سلام ، منم عاشقانه آماده ام . 😊

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.